TENISOVÉ ZÁPASY PRO VŠECHNY

Aktuální pořadí zápasů a časový harmonogram najdete zde »

Tenisová liga pro návštěvníky našich areálů, do které se mohou přihlásit všichni tenisoví nadšenci na všech výkonnostních úrovních od začátečníků až po registrované hráče. Výsledky TEMPO LIGY budou postupně doplňovány .

Kde se hraje

TC Tempo: Ve Lhotce 1068/3, tel: 602 357 316
TC Tempo Modřany: Povodňová 24, tel: 602 357 316

Systém

Všech 16 hráčů je v 1 tabulce. Hraje každý s každým.

Začátek: 15. 6. 2020

Podmínky

 1. Oficiální míč pro Tempo ligu je míč:
  Wilson US Open – (cena pro TEMPOLIGU 140 Kč)
  Wilson Premier Tour - (Cena pro TEMPOLIGU 160 Kč - DOPORUČUJEME)
 2. Výsledky odehraných utkání budou hráči zapisovat do archu na recepci, popřípadě zasílat na emai: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na tel: 736401113, které pak budou aktualizovány.
 3. Nové oficiální míče na utkání zajistí: vyzývaný hráč ( psaný jako host ) – míče jsou k dispozici pro zakoupení v areálu Lhotka za zvýhodněnou cenu ( pouze pro hráče Tempoligy )

Pravidla Tempoligy

Hra

 1. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety.
 2. V utkáních se hráči dělí na „Domácí“ a „Hosty“. Domácí je vyzyvatelem a Host vyzývaným. V pořadích zápasů je označen tučně. Pořadí zápasů:
 3. Hráči si svá utkání organizují sami, bez naší asistence. Po rozlosování kola běží vyzývací týden, tj. období, během něhož Domácí vyzývají Hosty ke hře.
 4. Domácí coby vyzyvatel:

  a) Telefonicky vyzve své soupeře (Hosty) ke hře (měla by to být vždy dvě utkání ve skupině).
  b) Rezervuje dvorec.
  c) obstará míče
  c) Hradí polovinu ceny za pronájem dvorce.

 5. Host coby vyzývaný:
  a) Vybere některý z termínů navržených vyzývajícím hráčem po vzájemné domluvě.
  b) Hradí polovinu ceny za pronájem dvorce.
 6. Když se nedaří kontakt:
  a) Jestliže se Domácímu nedaří během vyzývacího týdne (nebo třeba i později během kola) kontaktovat Hosta, oznámí nám to.
  b) Pokud se Hostu neozve Domácí ve vyzývacím týdnu, může nám to oznámit, a nebo se chopí sám vyzývání a hráči si tak prohodí role. Původní Domácí ztrácí právo odmítnout Hostem navržený oficiální čas.
 7. Hráči musejí být přítomni v areálu v takový čas, aby nepropadla rezervace dvorce a nevznikla škoda hráči, který dvorec objednal. Není-li soupeř přítomen v tomto čase, má přítomný hráč (strana) právo uplatnit kontumaci ve svůj prospěch nenastoupením soupeře.
 8. Před zahájením samotného utkání se hráči domluví na postupu v případě, kdy se utkání protáhne přes zamluvený čas dvorců (např. zkrátí set, prodlouží pronájem dvorce …).
 9. Utkání se hraje bez rozhodčího, při sporném míči se odehraje nový míč. Hráči si skóre v utkání počítají sami. Pokud se však na rozhodčím dohodnou, plně respektují jeho výroky.
 10. Hráči odehrají utkání tak, jak je popsáno v článku Formát utkání.

Podrobnosti k hlášení výsledků

 1. Vítězi utkání přičteme 1 bod do tabulky skupiny.
 2. Poraženému nepřičteme žádný bod do tabulky skupiny, pokud k utkání nastoupil.
 3. Rozpis utkání do jednotlivých kol skupin a rozčlenění hráčů na domácí a hosty provádíme podle vlastní metodiky.

Formát utkání

 1. Utkání se hraje na 2 vítězné sety.
 2. Hráči se mohou domluvit i na kratších formátech utkání, zejména tehdy, když mají rezervován dvorec jen na jednu hodinu: např. na 1 set.

Hlášení výsledků

 1. Vítěz utkání má povinnost nahlásit nám výsledek na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zapsat do archu na recepci areálu Lhotka nebo prostřednictvím SMS na tel: 602 357 316 nebo 736 401 113
 2. Poražený výsledek kontroluje, případně reklamuje v co nejkratším termínu po uveřejnění v tabulce Tempoligy. (nejpozději však týden po uveřejnění )

VYHLÁŠENÍ KRÁLE TEMPOLIGY BUDE PO ODEHRÁNÍ VŠECH UTKÁNÍCH !

 1. Tři nejlepší hráči z každé skupiny se mohou těšit na věcné ceny Wilson !
2024 © TO TEMPO, z.s. | IČ 27046427 | Klánova 371/50, Hodkovičky, 147 00 Praha | Používáme cookies - více informací »

Ceník tenis
areály Lhotka a Modřany 


TENISOVÁ ŠKOLA - areály LHOTKA A MODŘANY

4. 9. 2023 - 28. 6. 2024

 Tenisové lekce je nutné uhradit vždy předem za účtovací cyklus (pololetí) a to převodem na bankovní účet: 43-7909110297/0100, nebo v hotovosti na recepci klubu

PODMÍNKY TENISOVÉ ŠKOLY TEMPO

CENÍK LÉTO  2024

 


PERMANENTKY A KREDIT

Permanentka je přenosná a je stanovena na pravidelný termín 1x týdně na 1 hodinu. Minimální částka, kterou můžete vložit do kreditu je 1 500 Kč.

Kreditem lze hradit sportovní služby poskytované areály Lhotka a Modřany.

Náhradu permanentkové hodiny je možné uplatnit pouze tehdy, pokud byla hodina zrušena minimálně do 19 hod. předchozího dne.


REZERVACE A STORNO

Veškeré nezaplacené rezervace a storno poplatky (klient si objedná tenisový dvorec, nedostaví se nebo nezruší svou rezervaci ve stanoveném termínu) jsou evidovány a areál TO Tempo bude požadovat jejich proplacení.

Storno poplatky

24 hodin předem 0 Kč

4 hodiny předem 50 %

méně než 4 hodiny předem 100 %


 

 


 

Rezervace kurtů